Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Esetleg van itt valaki vallako...

Esetleg van itt valaki vallakozoszellemu aki megcsinalna nekem ezt a feladatot?

Figyelt kérdés

olvassatok el az alabbi szoveget! alakitsatok at az iro es a barat kozott zajlo ketszemelyes kommunikaciova! (parbeszed)

szoveg:


Elhatároztam, hogy D.-né dolgában, mely semmiféle sürgetéstól nem jutott dűlőre, fölkeresem a Barátomat. A Barátom közéleti férfiú, aki ország dolgát intézi, fel fogja hívni azt a szóban forgó hivatalt, ahol D.-né igazsága elakadt. Megteszi magáért az igazságért, megteszi énmiattam, akiből nem lett közéleti férfiú; önmagának és nekem bizonyítja vele, hogy előmenetele nem tette gőgössé. Elmondja majd, mennyi tenger munka zúdult reá, éjfél után kerül ágyba, hatkor már megy érte az autó. Napi tizennyolc órát dolgozik egy kényelmetlen zongoraszékben ülve, hat napja nem borotválkozott, és a minap nem ismerte meg a felesége, olyan régen látta. Miután szívem illendő módon megesett szenvedésein, fölhívja az illetékes hivatalt, és ott ráütik a pecsétet D.-né aktájára. Így történt ez már több hasonló esetben.


2018. márc. 1. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
58%
Moziba ne vigyelek?
2018. márc. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!