Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van itt olyan aki tud verset...

Van itt olyan aki tud verset elemezni?

Figyelt kérdés

Adytól a "Lédával a bálban" című verset kéne elemeznem, de nem igazán megy. Tudnátok segíteni?


(Ha lehet ne oldalakat linkeljetek, mert már a legtöbbet átolvastam, de nem sok hasznosat találtam)



2018. márc. 20. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Amennyiben nem előre elemzett verzió kell, akkor mondj le arról, hogy itt bárki is, ingyen megcsinálja neked.


Amúgy is ha magadtól nem látod azt, hogy mi a fontos és mi nem, a már elemzett verziókat sem tudod felfogni, akkor azzal sem érsz többet, hogy adok szempontokat(amit megtalálsz a neten..)

2018. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kedves #1


arról mert rossz dolgokat írnak azok az oldalak, arról nem én tehetek.

csak egy kis segítséget kértem, hogy legalább pár fontossab dolgot írjatok, vagy valami....Az irodalom a gyengém, ez van. Mindenki más tantárgyban jó...


az hogy "senki se fogja ingyen megcsinálni itt"

erre nem tudok mit mondani...aki segít segít, aki nem, az nem...

2018. márc. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!