Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Budapest bank hitelkártyáinak...

Budapest bank hitelkártyáinak feltételeit hol találom? ( Arany Hitelkártya)

Figyelt kérdés
3 bank Erste,K&H, Budapest Bank hitelkártyáit kell összehasonlítanom az igénylés feltételeit, kamat, thm és a budapest banknál sehol nem találom az életkort, a min. havi nettó jövedelmet, kamatot, thm-et és a további feltételeket
2018. ápr. 7. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt mindent megtalálsz:

[link]

2018. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Én ezt nem találtam pedig tényleg kerestem

2018. ápr. 7. 10:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Külön igy h hitelkártya feltételek mostmár megtaláltam én konkrétan az arany hitelkártyát kerestem
2018. ápr. 7. 10:31
 4/9 chtt ***** válasza:
Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot - [link] - úgy tűnik, valamiért nem írták ki a részletes tudnivalókat.
2018. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget :)
2018. ápr. 7. 13:03
 6/9 A kérdező kommentje:
kérdés hogy mennyi idő mire válaszolnak mert nekem ezt hétévégn meg kell csinálnom de lehet hogy inkább választok egy másik bankot ahol le van írva az igénylési feltétel :)
2018. ápr. 7. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Ott van az arany is.


"MasrerCard Standard és Gold"



Feltételezem, hogy a Gold az arany.

2018. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azaz MasterCard.
2018. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen láttam h ott van a gold, köszönöm

ez nekem úgy jön le h a főhitelkártyára van írva és ami eltérés az ki van emelve a gold-ra annyi h nem 50 hanem 60 e Ft nettó jövedelem szükséges


Köszönöm a segítséget mégegyszer mindenkinek

2018. ápr. 7. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!