Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan sorolhatjuk idorendi...

Hogyan sorolhatjuk idorendi sorrendben a drogok megjeleneset?

Figyelt kérdés
Ppt-t kell keszitenem kemia orara a drogokrol, amelyet ugy rendeznek sorba ahogyan azok evszam szerint megjelentek (ez alapjan ugye konnyebb lenne beszelni roluk es kor felfogasarol) egeszen az okorig visszanyuloan lenne szuksegem rendszerezni ezt.

2018. ápr. 25. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Miért nem kerestél rá a neten? Terjedelmes anyagok vannak róla. Nem fogja helyetted senki megcsinálni, a Google-t használni pedig te is tudod (?).


[link]

[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En szemely szerint nem tul sok mindent tudok a drogokrol. Gondoltam aki jartas a temaban tudhatja sacckb ezt is. De elnezest a kerdes miatt:D. Vegulis nem erre lett kitalava... hisz neten az itt fellelheto kerdesek 98%-at megtalani :D
2018. ápr. 25. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem arról szólt a feladat hogy fejből csináld meg, hanem hogy gyűjts ismeretanyagot a témáról. Ahhoz viszont tényleg csak be kellene írni, hogy "a droghasználat történelme", "drogok elterjedése", és kigyűjteni majd néhány címszóba foglalni hogy pár dia legyen róla.


Tipikus általános iskolás hozzáállás, hogy most csodálkozik rá az ember arra, hogy a neten mennyi információ van és kereshető fel, és nem csak a Facebook meg a Minecraft tölt be a gépen.

2018. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhiheti draga kommentelo, hogy eleg sokat ultem mar a gep elott hogy hasznalhato infot taljak (pontosan 2 napja csinalom mar) es nem igazan tetszik az eddig osszeallitott ppt-errol. De ismetelten nem hiszem hogy akkora nagy problema ez a kitett kerdes. Ha nem tudjatok a valaszt akkor nem kell kommentelni. Mellesleg 10.osztalyos tanulo vagyok. Emelt kemias. Azonban a drogokrol meg nem tanultam. Nem is ismerem oket. Nem latom a rendszeret. De tenyleg szaradjon le a kiskukim amiert kimertem tenni ezt a kerdest ide :D
2018. ápr. 25. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Wikipédia: minden, amit még nem tanultál.
2018. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"En szemely szerint nem tul sok mindent tudok a drogokrol. Gondoltam aki jartas a temaban tudhatja sacckb ezt is."


Igen, ő tudja. Le is írta a wikibe. Most írja ide neked újra, nehogy még kettőt kattintanod kelljen?

2018. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!