Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segiteni? Milyen...

Tudnátok segiteni? Milyen figyelem felkeltő cimet tudnék adni a lenti szövegnek? És még kéne egy 11ediket irjak én is és mi legyen az?

Figyelt kérdés
1. Ne kivánd tanárod halálát, segits neki, hogy önmaga kivánja azt! 2. Ha osztálytársad véletlenül tanulni kezd, ez nem ok arra, hogy te is hasonlóan cselekedj! 3. Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra, inkább hagyd holnaputánra, mert addig hátha nem lesz rá szükség! 4. Az a feladat, amely nem oldódik meg magától 30 nap alatt, nem érdemli meg, hogy foglalkozzanak vele! 5. Az iskola nem kocsma, hogy egész nap ott tartózkodj, nem Isten háza, hogy vasármap is oda menj 6. A tanulás nemesít, de társadalmunkban nincs szükség a nemesekre! 7. Aki nem tanul, az nem hibázhat. A hibátlan tanuló megérdemli a kitüntetést! 8. Mindenkinek kell, hogy legyen valami hobbyja, de nem feltétlen szükséges, hogy az a tanulás legyen! 9. A tanulás élteti az embert, de a pihenés sem ölt még meg senkit! 10. A lustaság fél egészség, de te legyél teljesen egészséges!

2018. máj. 3. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az eredeti címét? Gálik Péter: Diák Murphy?
2018. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Csak ez házi és valami érdekes cimet kéne adni neki és nem jut eszembe semmi
2018. máj. 3. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a kérdést sem értem. Felsoroltál 10 idézetet egy írásból, amik nem alkotnak összefüggő szöveget. Mégis hogyan kellene ennek címet adni? Vagy minden idézetnek külön-külön címet kellene adni? Komolyan nem értem.
2018. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Komolyan.. ez már színvonal....

Nem érzed magad gáznak, hogy ennyire nem mennek a dolgok?


"Az iskola igazi szabályai"

2018. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!