Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyáltalán nem értem ezt a...

Egyáltalán nem értem ezt a feladatot, segítség!?

Figyelt kérdés

Nos töriből az a házidolgozat hogy az Árpád házi királyokkal kapcsolatban gondolattérképet kell készíteni arra a szempontból amit fontosnak találunk. valaki tudna segíteni?


HA nem írtam le érthetően itt a feladat:

(Készítsetek digitális gondolattérképet amelyben összegyűjtötök minden olyan

információt, amit fontosnak gondoltok az Árpád-házi királyokkal kapcsolatban.)



2018. máj. 7. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Árpád házi királyok wikipédiázd le és minden uralkodó hoz ird oda a legfontosabb cselekvését meg pl az évszamot mikor uralkodott pl: szent istván bevezette a kereszténységet ezzel megmentve a magyarokat h a nyugat lerohanja őket mondván hitet téritenek
2018. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A digitális gondolattérképről gondolok valamit, de az egy dolgozatra nézve baromság.

Viszont összelehet gyűjteni az Árpádházi királyokról sok adatot. hadi cselekményeket, politikai tevékenységet, külpolitikát, lehet ármánykodás, tisztesség szempontjából vizsgálni, majd ezeket lehet rendszerezni mondjuk bekezdésekbe. Egészen jó kis anyag jöhet össze.

(itt a kulcs a "fontosnak tartotok", vagyis azt fogják vizsgálni, miféle cselekményeket tartotok ti fontosnak az Árpád házból. Ha például kihagyod a hadjáratokat, azt nem tartod fontosnak - pedig az)

2018. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!