Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol tanácsadás fogyokúrásnak?

Angol tanácsadás fogyokúrásnak?

Figyelt kérdés

First Change your diet. Everyone need a different diet for you I think start doing cardio exercies every day. Maybe pick up jogging as a hobby. Change your eating habits. Eating a balence diet rich in fruits, vegetables, lean proteins, whole grains, healthy fats, nuts, white meat. You shoudn't eat a lot off fast food.

You should drink lot off water, smoothie or juice. You shouldn't drink beer alcohol or sparkly water.

Ennyit tudtam de ez kevés ti mit irnátok még ide?

A válaszokat előre is köszi



2018. máj. 8. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez angolórára kell? Kicsit átírtam a tiéd:


First of all, change your diet. Everyone needs a good diet in order to get a healthy weight. Change your eating habits as well. Make sure, your diet is well-balanced and rich in fruits, vegetables, lean proteins, whole grains, healthy fats, nuts and white meat. You should drink a lot of water, smoothie or juice. You shouldn't drink alcohol or sparkly water. Try to avoid fast food. In addition, I think you should take up cardio exercises and may be you should pick up jogging as a new hobby.

2018. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
maybe - egy szó
2018. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, maybe egyben van, véletlenül írtam el, köszi hogy szóltál! :) 1es voltam
2018. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi gen angolra kellet :)
2018. máj. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!