Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Szent peter esernyoje par kerdesre szeretnek valaszt kapni mert holnapra kene de nemtudom. Segitenetek?

1.ki az akinek az unokajan segitett az üszög?

2.Wibra foglalkozasa

3.melyik faluban volt az eskuvo?

Mi volt foltos fako piros apro zold mintas?

4.mit akart a halalos agyan gyuri apja gyurinK elmondani?

5.miert nem talaltak gregorics pal halala utan nagy vagyont?

5.a ket gregorics fiver hiaba talalta meg az ustot...............(mondat folytatasa)

6.gregorics lalt milyennek latja az elbeszelo a testverei es wibra gyuri?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Szent Péter esernyője, olvasónapló, irodalom, Gregorics

máj. 15. 19:52  Privát üzenet  

A válasz
None23 nevű felhasználó válasza:

Nekem is ez kellene...

de tudom párra a választ!

2.ügyvéd

3.Glogova

ehez nincs szám:esernyő

4.azt hogy az esernyőben van a pénz

1,5.mert elrejtette az esernyő nyelébe

2,5.csak szögek voltak benne

6.ezt nem értem

Ha van benne hiba sry,én így csináltam

# 1/1Időpont máj. 21. 21:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy kémia versenyfeladatban szeretnék segítséget kérni?!
Hogyan fogadják Editet, amikor visszatért a kolostorba? Akik igazán szeretnek című fejezet a Kőszívű ember fiaiból 10 pontos vázlat.
Segitseget szeretnek kerni toletek! Holnapra kellene irnom egy HUMOROS 2 versszakos verset a '48-as forradalomrol vagy szabadsagharcrol? Nincs semmi otletem! Nagyon surgos es fontos
Fizika dogaba ez lesz benne. Segitseget szeretnek kerni nagyon fontos. Tudnatok segiteni?
Nyelvtan hazihoz szeretnek segitseget kerni? Egy mese amiben meggyozoen indokolok!
Szent Peter Esernyoje velemeny? Fogalmazas?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!