Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki fel tudná nekem sorolni...

Valaki fel tudná nekem sorolni Európa 47 országát és azok államformáit? Köszönöm ha valaki leírja!

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2018. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Észak-Korea

Dél-korea

USA

Japán

És természetesen Magyarország

2018. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Magyarul lecci vlki írja le nekem , mert nincs fenn sehol sem az összes
2018. máj. 20. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország államformája ilyen rántotthús forma.
2018. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az miért nem opció, hogy nyitsz egy térképet, végigmész rajta, ahol van egy országhatár, ott leolvasod az ország nevét és beírod a gugliba? Inkább valaki tegye a segged alá, hogy csak ki kelljen másolni?
2018. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Zoligyerek és azt nem írja hogy hol van Európa határa!!
2018. máj. 20. 17:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Viszont az atlaszban van külön oldal, ahol csak Európa szerepel...
2018. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha, tehát azt a munkát, amit neked KELLENE elvégezni, azt csinálja meg helyetted más... Pofátlanság, már bocsánat.


Azt abszolút érthető, ha valaki segítséget kér, mert elakad valamiben, miközben dolgozik.


De aki egy ilyen pofonegyszerű feladatot nem akar megoldani, az megérdemli, hogy ne segítsenek neki.


Miért pofonegyszerű? A WIKIpédián az összes EU-s ország rajta van, államformával, elnökkel, uralkodóval, mindennel, neked csak kellene keresni egy listát az EU országairól (kb. 30 sec), majd azokat bemásolgatni, és kiírni. Kb. 30-60 perc.


Te szimplán nem akarod megcsinálni, hanem elfogadod, hogy más megcsinálja, és kész. Nyilván én fogom elbszni az időt az életemből, hogy egy lusta embernek segítsek... Mert ezt a feladatot megoldani nem nagy dolog, 15-ös IQ-val elsőre sikerül.

2018. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Talán azért kéne segítség mert kereken 1 órám van ezt megcsinálni , készülni 3 dolgozatra , megcsinalni a házikat.... Laccik te nagyokos hogy nem tudod milyen az iskola mert nem is jartad ki.... Amúgy meg egy helyen sincs fenn mert már megnéztem mindenhol te nagyon okos cigány és sehol sincs fennt..
2018. máj. 20. 18:35
 10/14 anonim ***** válasza:

1 óra pont elég a feladat teljesítéséhez.

Van kb 50 európai ország, tehát országonként több mint 1 perced van.

2018. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!