Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segíteni termodinamikából?

Valaki segíteni termodinamikából?

Figyelt kérdés

A következő típusfeladatok megoldásában lenne szükségem segítségre.


pl. Egy vizes oldat ozmózisnyomása 300 K-en 120 kPa. Számítsuk ki az oldat fagyáspontját. A víz krioszkopikus állandójának értéke: 1,86 K.

Vagy egy másik

Számítsuk ki a 250 cm3 térfogatú pohárban 7,5 g répacukorral édesített víz fagyáspontját. A víz krioszkopikus állandójának értéke: 1,86 K.


A helyzet az hogy hamarosan vizsgám lesz. És a tanárral nem oldottunk ilyen feladatokat mert mikor ez következett elmaradt az óra és nem pótoltuk. És félő hogy vizsgán fogja kérni.



2018. jún. 13. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:

A HF kategóriában biztosan.

Amúgy kapd elő a könyvet, és kezdd el.

Ha elakadsz, nézd meg még egyszer a könyvet.

2018. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem én raktam a házifeladat kategóriába.

Ez az oldal is már haszontalan. köszönöm a segítséget!

2018. jún. 13. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Na, álljunk meg egy pillanatra!

Te tényleg úgy képzeled, hogy amit idelöktél, az nem házi feladat, hanem komoly tudományos probléma?


Még egy dologban tévedsz: ez itt NEM ingyenes házi feladat szerviz!

Nem elég belökni a feladatot, aztán a másik végén majd kiesik a megoldás!

Itt szívesen segítünk - ANNAK, aki megérdemli!

Földlusta emberek kapják csak meg a megérdemelt karójukat.

2018. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te nem érted hogy holnapután vizsgázom? És nem kértem hogy megoldja senki csak útbaigazítást szerettem volna, képletet vagy bármit. És egyetemista vagyok ez a másik fele meg hogy nem én tettem a házifeladat részhez hanem a rendszer magától.
2018. jún. 13. 18:45
 5/9 A kérdező kommentje:

Ott írom hogy:

1. Segítséget kérek és nem ideköpöm a feladatokat hogy oldja csak úgy meg bárki is.

2.Oda van írva hogy típusfeladat megoldás. És ez a két feladat csak !!PL!! PÉLDÁUL!.

3. Ha valaki feljön ide és meglátja hogy házifeladat vagy nem tudom mi már rögtön offolja hogy old meg kisfiam egyedül a könyvvel meg nem tudom mi.

Én megértem hogy sok videójátékfüggő anyámasszonykatonája gyakran gyakorolja hogy ide felnyomja a háziját s amíg játszik valaki megoldja neki s majd lemásolja. Oké tudom hogy nem lehet megkülönböztetni, nekem sincs semmi bizonyítékom rá hogy nem vagyok ilyen.

Legyen a téma lezárva és felejtsük el a kérdést.

2018. jún. 13. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha valaki feljön ide és meglátja hogy házifeladat"

Akkor segít, ha egyébként rokonszenvesnek nézel ki.

Ha itt háborogsz, akkor nem nézel ki annak.


"tudom hogy nem lehet megkülönböztetni, nekem sincs semmi bizonyítékom rá hogy nem vagyok ilyen."

Akkor miért nem normálisan tetted fel? A normális helyre? Mazohista vagy, hogy szándékosan mindent elrontasz, és aztán várod, hogy rendreutasítsanak?


Ja: és nem egy kicsit későn ébredtél fel?

Fogadjunk, hogy nem tegnap volt az elmaradt óra, hanem inkább 2 hónapja.

2018. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2hete. viszont csak most került rá sor mert ezelőtt más vizsgáim voltak.


lényegtelen segített egy csoporttársam végül megoldottuk.

2018. jún. 13. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, helyes.

Legközelebb azért ügyesebben.

2018. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na és leírod a megoldást? Szívesen ellenőrzöm.
2018. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!