Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Földrajzból az 5-ért szenvedek...

Földrajzból az 5-ért szenvedek?! Ha ezt jól megcsinálom megkapom?!

Figyelt kérdés

Tehát. Előre is köszi a segítséget, mely folyók/tavak-ra jellemzőek(és kéne még a torkolat Delta vagy Tölcsér)a kérdéseket elválasztom, hogy jobban látszódjon: vízhozama a legnagyobb a Földön./ A Nagy-tavak víztöbbletét szállítja az Atlanti-óceánba. / Afrika legbővizűbb, zuhatagos folyója. / a Nagy-Vízválasztó-hegységben ered. / Átvágja a világ legnagyobb összefüggő löszvidékét ./ a hinduk szent folyója. / Hatalmas deltát épít a Mexikói-öbölben. 6 tengermaradvány Ázsiában, Földünk legnagyobb tava. / Van egy másik feladat: Melyik országokra jellemző:

A Föld vezető gazdasági hatalma:

A fejlett ipar, kereskedelem hatalmas városi tömörüléseket hozott létre:

A gazdasági fejlettség alacsony fokán álló országcsoport:

Gyorsan fejődő országok csoportja:

Rohamosan fejlődő ország Ázsiában:

Ázsia legfejlettebb országa:

Jelentős hajógyártása:

Ha már valamit tudok segíteni nagyon megköszönöm! ^^



2018. jún. 13. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

1. USA

2. Metropoliszok (?)

3. Kizsákmányolt országok / Volt gyarmati országok

4. Kína,India

5. Kina

6. Japán-Dél-korea

8. Milyen hajó? Most a Kínaik ráfeküdtek a Navy Buildra.

2018. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az első feladatban megadott jellemzőket egyenként bemásolod a Google keresőbe, akkor mindre megkapod a választ, egy picit böngészve.


Max. 1 óra alatt meg lehet oldani, ha csak ezzel foglalkozol.


Ennyit szerintem megér egy év végi ötös!

Sok sikert!

2018. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kettesért szenvednél, még megérteném... De aki az 5-ösért küzd, abban szerintem kell lennie annyi kurázsinak, hogy maga utánajár a megoldásnak. Ha mégsem, akkor elégedjen meg a 4-essel!
2018. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, végül megkaptam lol. Igen, kellett volna legyen bennem ennyi viszont nagyon fáradt voltam, arra a napra pótoltam 2 TZ-t meg egy infó dogát, tudom ez nem magyarázza meg, hogy miért nem tudtam, inkább lusta voltam. Még egyszer köszönöm szépen!! ^^
2018. jún. 18. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!