Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ma hajnalba felkeltem és vagy...

Ma hajnalba felkeltem és vagy 9 tételt átvettem, mit tegyek hogy ne legyek agyhalott?

Figyelt kérdés
Átnéztem a tegnapiakat is, ittam teát, kávét, így okésan vagyok csak az agyam szerintem feladta a működést.
2018. jún. 19. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Vége lehetne már az érettséginek, mert baromira unjuk már, hogy naponta min. 5 kérdést írsz ki ebben a témában.
2018. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez az első
2018. jún. 19. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Aludj.
2018. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Igyál sok vizet, gyakran tarts szünetet. Nekem egy hét múlva lesz, már csak ismételek.
2018. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Todboy ***** válasza:
79%

Az én trükköm az, hogy másfél óránként tartok egy fél, vagy 20 perces pihenőt ami abból áll, hogy vagy kimegyek levegőzni vagy alszom egyet.

A 20 perces alvást már majd 3 hónapja gyakorlom, így 15 perc után simán REM fázisban vagyok, és sokat segít újraindítani az agyat. Lehet, hogy erről már lekéstél, másnak talán hasznos lehet.

2018. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!