Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elemzésre lenne szükségem a...

Elemzésre lenne szükségem a Tímár Zsófi özvegysége c. novellához. Vki esetleg nem tudna segíteni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elemzest nem tudok adni, de szerintem a Google biztos talalna, a sztorit szivesen elmeselem ha gondolod, de egyebkent ezek a novellak elgondolkodtatoak (tehat jok) es nem is hosszuak.
2008. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Video kazettan nincs meg esetleg? Gyorsan megtudnand nezni es elemezni!
2008. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam nem azzal van a probléma. Csak egy jó elemzés kellene (és nem találtam eddig Google-ban) mert amit én írok az nem lenne vmi nagy szám...de majd próbálkozok
2008. okt. 31. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez mar sablonszovegnek tunik, de most erettsegiztem, es meg tul frissek bennem a megirando elemzesek emlekei. :) Szoval szerintem fejlodes, erettsegire valo felkeszules szempontjabol 1000-szer hasznosabb egy magadtol megirt, meg ha nem is olyan nagy durranas fogalmazas, mint egy szuperklassz, de netrol szedett iras.
2008. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem most pont ez a feladatom de nem tudom eldönteni, hogy mi a kulcs motívuma. Tekintve, hogy olyan régen tetted fel a kérdést biztos kaptál választ. NEM TUDSZ SEGÍTENI???
2010. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hozzáteszem videókazettáról NEM lehet elemezni! itt a nézőpontokra kíváncsiak, a szerkezetre stb.
2010. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Első hozzászóló! Nekem szükségem lenne a tartalomra:)

Ha megkérlek, írd le, köszi.

2010. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!Engem is érdekelne az elemzés ha valaki tudna segíteni.
2012. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!