Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tanárom azt írta bizonyítványo...

Tanárom azt írta bizonyítványomba puskáztam fel fognak venni Gimibe?

Figyelt kérdés

először puskáztam Kémiából amit bele is írt a bizonyítványba és eléggé bánom:( félek ha felvételizek akkor nem fognak felvenni ezért.

Asszem most utoljára puskáztam de annyira bűntudatom van már majdnem sírtam is este miatta

szerintem a tanárom direkt írta bele ,hogyha felvételizek ne vegyenek fel

szerintetek ?:(



#megbánás ##puska ##:(
2018. jún. 23. 22:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
10%

Ne legyen má' bűntudatod emiatt! :D

Ez egy természetes dolog, és szerintem ez nem akkora probléma, hogy ne vegyenek fel.

2018. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1# rendben nem lesz ígérem :)

igazából ezt írt "a kémia dolgozatot puskázással próbáltad megoldani de anélkül is jól sikerült" ezt írta Anya szerint ez dicséret szerintetek?:)

2018. jún. 23. 23:07
 3/12 anonim válasza:
19%

Milyen kis szemét a tanár, már elnézést a szóhasználatért! :D

Hidd el, hogy ez nem fogja befolyásolni a gimnáziumba való jelentkezésedet! Nyugi! :)

2018. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A bizonyítványodba??? Mi van??? A bizonyítvány egy hivatalos okirat. Abba nem lehet mindenfélét firkálni. Tedd már fel ide a fényképét!
2018. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítványba ilyet nem írhatnak. Megvannak az adott szövegek mit lehet. Mutasd már meg, nevet stb takard ki
2018. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni Waldorf iskolába járok ott meg így adják a bizonyítványt :/ [link]
2018. jún. 24. 01:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ebből a képből az nem derül ki, hogy ez a bizonyítványba van beleírva. Ez simán lehet egy darab papír. Úgyhogy még egy képet, légyszives, amin az egész oldal látszik. Waldorfban se lehet összefirkálni a bizonyítványt, az ott is állami okirat.
2018. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítványban nem becéznek
2018. jún. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bizonyítvány...
2018. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nem tudom milyen bizonyítvány ez, de a Waldorf az nem egy speciális oktatási forma? Elképzelhető, hogy ők tényleg ilyen papírt adnak ki, de a hivatalos állami bizonyítványba semmilyen megjegyzés nem kerülhet bele.


Egyébként nem hiszem, hogy emiatt nem fognak felvenni. Max. behívnak egy felvételi elbeszélgetésre, aztán rákérdeznek, de ha elmondod, hogy tényleg megbántad, akkor biztos nem lesz belőle bonyodalom.

2018. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!