Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Bemutatkozást kérne írnom a gimnáziumban. Hogyan?

Amikor voltam a beiratkozásom azt mondta az osztályfőnök, hogy készüljek egy bemutatkozó szöveggel. Az a kérdés, hogy egy ilyen bemutatkozó szövegbe mit kéne írnom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bemutatkozás, gimnázium, beiratkozás, bemutatkozó szöveg, szöveg, írás

júl. 9. 15:21  Privát üzenet  

A válaszok
Hogy hívnak, hány éves vagy, milyen tagozaton fogsz tanulni(ha van), mit szeretsz csinálni szabadidődben, ilyesmi.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 9. 15:46 Privát üzenet
Dkrmg?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 9. 23:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, nem a dunakeszi gimibe fogok járni. És köszönöm a válaszokat! ;)

# 3/3Időpont júl. 11. 10:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki leirna hogy mik a haziolvasmanyok a Zrinyi Miklos gimnaziumban (Budapest)? 9/A osztalyba megyek Altalanosra. Most koltoztunk es elveszett a lap amin rajta van.
Gimnáziumban végzősként verstanulás (5 vers)?
Segitene valaki hogy németből hogyan kell bemutatkozást irni? Azt megköszönném
Hogy mondják angolul, hogy "gimnáziumban tanultam pozsonyban"?
9. es vagyok és olyan házit kaptunk hogy 4 A4 es oldal bemutatkozást kell írni hogy kezdjek hozzá?
A budapesti Madách Imre gimnáziumban lehet szerezni felsőfokú nyelvvizsgát angolból? El lehet sajátítani a nyelveket?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!