Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Össze gyűjtenétek Márk evangél...

Össze gyűjtenétek Márk evangélium főbb cselekedeteit?

Figyelt kérdés

Nyárra az egyik feladat irodalomból: az egyik evangélium főbb tőrténéseinek ismerete.

Egyáltalán nem vagyok otthon az ilyen dolgokban,megköszönném a segítséget:)



2018. júl. 26. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

0,39" kellett a megoldáshoz és 988.000 cikkből áll a gyűjtemény.

.

Lustaságod ellenére a Google a te barátod is!

[link]

2018. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Most elmegyek vacsorázni, és rögvest nekiállok. Addig álljál tótágast.
2018. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Ja, igen!

Az Evangélium nem cselekedett semmit.

2018. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Felesleges, Márk már megtette, olvasd el.
2018. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
A kérdésnek nem itt a helye egyébként.
2018. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Dubitusnak van igaza.


Ha meg nem jó helyre írnak egy kérdést, a behajtani tilosra kell kattintani, nem itt szóvá tenni.

2018. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Meg is tettem.
2018. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hhm. Tudom hogy lusta vagyok, igaz már elolvastam az üvöltő szeleket,A legyek urát és Egy képzeletbeli barát naplóját+megírtam egy fogalmazást h miért is legyek ura a címe William Golding regényének+ egy belső monológot az üvöltő szelek egyik karakteréhez,meg készítettem egy kollázst egy görög mondáról+ már csak ezt kellene megtudnom ami a Bibliához kapcsolódik, már elolvastam mindent ami ilyen vallásos, úgy hogy ha nem bánjátok ennyi lustaságot megengedek magamnak. (Amúgy ezek kötelezőek,és még hátra vannak az angol fogalmazások :( ) Igaza volt az egyik válaszolónak, és hasznosítom is a linkjét,de azért aki tudja ezeket a dolgokat annak szívesen fogadnám a segítségét💜


13/L

2018. júl. 26. 22:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Tudsz róla, hogy július van? Pihenjél, ne tanulj ennyit még nyáron is, nem úgy nézel ki, mint aki megbukott, ezért muszáj neki.

Mikor voltál utoljára kirándulni? Strandolni? Sétálni a városban, csak úgy? Ha most nem használod ki a sok szabadidőt, mi lesz veled megint szeptembertől júniusig? Végigsírod az évet, hogy túl vagy terhelve? Te terheled túl saját magadat, ha a nyarat nem pihenéssel töltöd.

2018. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2018. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!