Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Márai Sándor Napló-járól...

Márai Sándor Napló-járól kellene elemzést írnom 3-4 oldalon keresztül. Honnan tudnék szerezni anyagot? Link?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az egészről? Van egy jópár kötete. De szerintem elég egyet elolvasnod (nekem tetszett, érdekes olvasmány), 3-4 oldalnyi mondanivaló tuti, hogy spontán eszedbe jut róla.
2008. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy full hülyének nézel, de azt sem tudom, mi van. :S Sajna szünet előtti héten betegség miatt hiányoztam, és osztálytársam a napokban szólt, hogy erről kell írni elemzést. De ennyit mondott összesen, én meg azt sem tudom, hol induljak el. :( Holnapra be kell adnom. Tudom, én is elcsesztem az időt, de... egész szünetben a sok munka, utazás, volt minden... így fogalmam sincs erről a Napló-dologról.
2008. nov. 2. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni, csak annyit, hogy rakd ki a feleletmentest, meg a házi feladat hiányát, és esetleg mondd meg a tanárnak, h keddre elkészíted, csak későn szóltak és a szünet előtti héten hiányoztál stb. Vagy ha teheted menj el dokihoz, adj be Neki vmit, hátha kiír egy napra. Keddre meg megcsinálod.


sok sikert! :)

2008. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, este végül megcsináltam. Vagyis éjfélre. :)
2008. nov. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!