Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tudok Gamma-függvényt...

Hogyan tudok Gamma-függvényt kalkulálni a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam.

[link]


Programozáshoz kell, és kénytelen vagyok megoldani. Van erre bármiféle megoldás, vagy általános képlet.

Őszintén szólva én azt se értem, hiért nem esik szó arról, mi az a t a képletben?



#gamma #faktoriális #faktoriális általánosítás
2018. aug. 10. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A gamma függvény egy integrálfüggvény. t szerint kell integrálni, s a függvényváltozó.

Milyen nyelven programozol? A legtöbbnek van gamma függvénye, pl. C++, Java, Python.

2018. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
C#-ban írok programot.
2018. aug. 10. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként már a legelső sorban, a képletben is ott van, hogy "t" szerint kell integrálni. Van még mit tanulni, ha ezt nem tudod kiolvasni a képletből.
2018. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne okoskodj már nekem. :D Találtam rá könyvtárat C#-ban, az a neve, hogy MathNet.


[link]


Egyébként pedig nuget packacge-ként fel lehet telepíteni.

2018. aug. 11. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!