Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » -Ábel a rengetegben-A kérdés:...

Awesome.szandi kérdése:

-Ábel a rengetegben-A kérdés: A kutya vagy a sas visszaemlékezése!?

Figyelt kérdés
Kérlek erre valaki tudna válaszolni?!Válaszotokat előre is köszönöm!!!
2018. aug. 14. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, hanem egy feladat: el kell olvasni a könyvet, mert le van írva benne. Kitalálom: nyáron pont nem volt időd elolvasni, de helyetted csinálja meg valaki. Azt tanácsolom hogy kezdd el, mert nem fogják ide leírni a választ. Ez a te feladatod, rád vár.
2018. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam a könyvet,csak még egyszer biztosra szerettem volna menni,de itt nem lehet normális válaszokat kapni,komolyan nem értem minek van ez az oldal,és senki ne vegye magára akit nem érint.Azért köszi a választ
2018. aug. 14. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a 'nem tudom valamire a választ' és 'csinálják meg helyettem a házi feladatot' között van egy kis különbség. Te se vedd magadra ha nem élsz ezzel vissza, de rengeteg gyerek arra használja az oldalt hogy gondolkodás és nulla energia befektetésével egyszerűen hazamegy az iskolából, kiírja ide a házi feladatot, és majd este lemásolja magának ha valaki volt olyan hülye hogy megcsinálta neki.


A mai gyerekek alig olvasnak, a tanárt nem az fogja kiakasztani, hogy nem tudtál 1 kérdésre egy választ, hanem ha el sem olvastad a könyvet. Ha elolvastad, már túlteljesítetted a korosztályodat.

2018. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én megértem és teljesen igazad van és elhiheted nem tartozom ezek gyerekek közé.

De azt az egyet nem értem,hogy miért kell néhány felhasználónak ennyire ingerülten válaszolnia néha..megint senki se vegye magára..bocsánat..

2018. aug. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!