Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene? Angol fogalma...

Valaki segítene? Angol fogalmazás-A család és én

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne valaki olyan kedves, hogy átnézné ezt a fogalmazást? Nem házi feladat, csupán nyelvvizsgára gyakorlok. A téma: Me and my family. First of all, I havent"t got a huge family. I live with my dad and with my muther. I have a brother too, who lives in Miskolc with his family. He has a wife and a little girl too. My brother is 31 years old, so he went to the university, when I was 5. So I haden't seen his so much. Usually, they visit us. they work a lot, so this visitings are holding at Christmas, Easter and summer holiday. My grandparents are not alive. When my grandpa was with us, unfortunatelly we didn't visit him so often, because he lived far from us. And yes, I know that, what I'm going to say, it's not an original family. But I look to my 2 best friends like my relatives. They are always help me, and encouraging me. We work as a family. We visit each other once a week. Sometimes at my home, or their home, or in Budapest. And of course, the chatting is daily with them. In my opinion, it's possible to coexistence with several generations. Of course, we have problem ’cause the generation gap, but ist’s surmountable. But we must to mention, that in today’s wolrd it’s unimagianable to have 3 or 4 generations liveing under the same roof. It has advantages and disadvantages too. For example, it would be a drawback that we lose our privacy, futhermore in a small house. Everyboday needs a little loneliness. And general opinion, that the eldelry people are always full of advice: they don’t want to admit that the world has changed.Friction is common when three generations live together. On the other hand, the grandparents can helo to their chidlren and shareing the work is much easier too. Apróbb elírások lehetnek benne. Köszönöm szépen!

2018. szept. 9. 14:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy csak olyanok írjanak; akik tényleg segíteni szeretnének; nem szeretnék még több olyan üzenet, mint amit az egyes írt...
2018. szept. 9. 15:08
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Látom, ez ma egy olyan nap... :( Pedig én beleadtam mindent hogy ezt megírjam... :(
2018. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Van benne pár elgépelés, azokat javítsd ki, de összességében jó.


Azért durva, hogy mit írt az első válaszoló... Eltévesztette a kategóriát. :D

2018. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyelvtani hibák vannak benne? Az elgépelést tudom. :( Köszönöm!
2018. szept. 9. 15:15
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Miért baj amit írtam? :( tökre elképzeltem a kérdezőt ahogy felszik az ágyamon...ésatöbbi..

Ha mindenki több erotikus novellát olvasna és/vagy írna angolul, akkor már mindeninek meglenne a nyelvvizsgája.

Kérdező: továbbra is plátóinszerelmet táplàlok irányodba.

2018. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Itt lemaradt az -ing: They are always helpING me.
2018. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ó kedves kérdező,

Ha enyém lennél és én Tied...

Nos akkor már nem lenne ez az angol tényező


Fél órája csak rád gondolok,

Várom válaszod, s szomorkodok


Elutasíthatsz, de szerelmem tovább él,

S élni fog hisz tebenned remél.


Csupasz melleid nemlétező emléke belevésődött elmémbe,

De ha itthagysz, kétségek közt benn-égve

Úgy e szerelem plátói halálra van ítélve.


Válaszolj hát, vágyaimnak kéje,

Hogy kontextust adj, annak minek nem kéne!

2018. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ki mondta, hogy lány vagyok?
2018. szept. 9. 15:48
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező, kibe oly nagyon beleestem!

Nekem igazából mindegy hogy lány vagy fiú vagy-e :)

2018. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Ezzel a dumával effektive tökönszúrtad a kommentárokat, elvégre az elgépelést tudod, no de ezt például minek vetted?

must to mention

Ezt akkor mondjam, vagy tudod?

2018. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!