Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Csapja neki a szelet fogalmazás?

Csapja neki a szelet fogalmazás?

Figyelt kérdés
Erről a közmondásról kell fogalmazást írnom,de nincs ötletem.Milyen szavakat rakjak bele esetleg ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.

2018. szept. 11. 19:31
 1/6 anonim válasza:
Szeretné felszedni vagy valami hasonló
2018. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mit jelent csak forgalmazást nem tudom hogyan kellene erről írni
2018. szept. 11. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen házi? Nyelvtan vagy irodalom?
2018. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Találj ki bókokat
2018. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Milyen szavakat rakjak bele"


Hogyhogy milyen szavakat? Hát mindenesetre - ha már fogalmazás, akkor - legyen benne a, az, hogy, egy, aztán, mert, mivel, majd, van, volt, lesz, ilyesmik.

2018. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Székely Péter 3 ***** válasza:
77%

Drága Barátnőm! (remélem fiú vagy, megírhattad volna, ha lány vagy, akkor találj ki valami hasonlót).

Életem legboldogabb napja az volt, amikor három napja megismertelek az iskolában. Csodálkozom magamon, hogy eddig nem vettem észre a szépséged, pedig már egy éve egy iskolába járunk.Egyetlen szóval kifejezve, csodálatos vagy. Megragadott hajad szépsége, gyönyörű selymes barna színével, szemed gyönyörű élénk feketesége, csodálatos szád. És az alakod, ókori szobrászok alkottak ilyen gyönyörű alakú szobrokat, mint történelemből tanultuk. El sem tudom mondani, milyen szép vagy. Amióta megismertelek, minden este rólad álmodozom. De nemcsak este, állandóan. És hallottam, hogy nagyon okos is vagy. Te vagy az osztály legjobb tanulója. Szeretném, ha közeledésem nem utasítanád vissza, elfogadnál társnak. Lelki szemeim előtt elképzelem, hogy együtt járunk moziba, színházba, sétálunk a Margit-szigeten. És végül, de nem utolsó sorban, együtt tanuljuk a matematikát. Szóval nagyon szeretlek. Lehoznám Neked a csillagokat az égről. Még az uzsonnámat is megosztanám Veled. Szóval Te vagy álmaim nője, és nagyon szeretlek.

2018. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!