Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Közgazdaságtan esszéírás...

Közgazdaságtan esszéírás segítség?

Figyelt kérdés

Azt a feladatot kaptam hogy "mutassa be egy termék kínálatára ható sajátos tényezők jelentőségét valamely magyar sikervállalkozás esetében pl: a Prezi szoftverfejlesztő cég története alapján"

Valaki tudna segíteni hogy pontosan hogy is kéne ehhez egyáltalán hozzákezdeni vagy hogy miről is kéne írnom?



2018. szept. 12. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos igen, magyar oktatás... Angliában tanultam gazdaságinformatikát (és ez a feladat mondjuk pont beleillik a gazdinfóba), és a legfontosabb dolog amit tanultam, hogy nem kell túl bonyolultan gondolkozni, még ha azt a béna magyar oktatási rendszer meg is követeli...

De a kérdés is direkt úgy van fogalmazva, hogy minél jobban belekavarodhass...


Lényegében annyi, hogy a Prezit mutasd be (például). Mivel változott a piac, hogyan indult, mi kellett hozzá, előnyei, hátrányai, hogyan lehetne sikeresebbé tenni az egészet, stb stb.


Itt egy prezi ugyanezzel a feladattal kapcsolatban:

[link]


Gyakorlatilag az a feladatod, hogy ezt írd át a saját szavaiddal word-be, és told meg a saját ötleteiddel. Nálunk az internet használata megengedett volt mindig is, nem tudom ez nálatok hogy van. Én minden esszének úgy álltam neki, hogy bemásolom a feladatot google-be...


Viszont azt nem tudom, hogy a téma maradhat a Prezi, vagy találnod kell-e mást.

Mert ha más kell legyen, akkor legyen például a WebEx, ami ha úgy nézzük a Skype-ot váltja fel. (Úgy ahogy a Prezi a PowerPoint-ot)

Szóval akár erről is megírhatod at esszét.


Egyébként első éves vagy? (Vagy nem egyetemi szint?)

2018. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szégyen, hogy egy tanár ennyire nem képest még egy kérdést sem érthetően megfogalmazni. Most azon túl, hogy ez a kérdés netto hülyeség.
2018. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 Vagyok. Most nézem, hogy magyar vállalkozásnak kell lennie, így az én említett példám nem jó.
2018. szept. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen elsős vagyok és az első órán kaptam ezt az fantasztikus feladatot. #1 köszi a segítséget most már azért kevésbé sötét a kép
2018. szept. 13. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsédre mások már remekül megoldották ezt az amúgy értelmetlen feladatot. [link]
2018. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
... illetve guglizz rá a kulcsszavakra, tele van velük a net. Most már én is végigpörgetek egy-két ilyet, hátha tanulok valami újat. :))
2018. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom segít-e, de ebben van szó a Preziről is:

https://www.youtube.com/watch?v=FqFZVsVXVcI


Mi anno megnéztük órán ezt a videót és elég sokat hozzátett az anyaghoz.

2018. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen csak a tanár azt is momdta hogy kötelező megjelölni 3 szakirodalmi forrást
2018. szept. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!