Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az 5 oldalas házidolgozatom...

Az 5 oldalas házidolgozatom témája mi legyen?

Figyelt kérdés

Az egyetemre kellene, a téma teljesen szabadon választható. Olyan ötleteket várok, amihez könnyen található információ (könyv és folyóirat), illetve könnyen érthető, hétköznapi és (viszonylag) egyszerű írni róla 5 oldalt.


A segítséget előre is köszönöm!



2018. szept. 22. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ami téged érdekel. Én kb bármiről tudtok 5 oldalt írni, igaz, nem vagyok egyetemista, de életképtelen se
2018. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyat írd meg legalább, könnyebb lenne elindulni, ha tudjuk az irányt.
2018. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A tárgy nem számít, nem feladat hogy köze legyen hozzá, sem a karhoz (de gazdaságtudományi karra járok egyébként). :)
2018. szept. 22. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló feladatunk, csak ott prezentálni kellett. Nem a tantárgyhoz vagy a szakhoz kapcsolódott, mivel alapvetően az előadói készségeket fejlesztettük. Nyilván nálad is olyasmiről lehet szó, ami inkább a beadandó megírásáról szól, és nem a konkrét témáról. Ilyen esetben szerintem élvezd a helyzetet és használd ki, hogy olyasmire szánhatod az idődet és energiádat, ami érdekel téged. Én biztos nem másokra hagyatkoznék, hanem olyan témát választanék, amiről eleve sok információm és tudásom van, amihez könnyen hozzáférek, fontos nekem, érdekel engem.
2018. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!