Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valki írna nekem egy féloldala...

Valki írna nekem egy féloldalas fogalmazást arról hogy miért tekinthető octavianus (másnéven Augustus) cselekedetei burkolt egyeduralomnak?

Figyelt kérdés

Aki nem értené

Egy fél oldalas fogalmazást kell írjak arról hogy octavianus uralmát miért nevezhetjük burkolt egyeduralomnak.légyszi valaki segítsen mert nem tusom hogy kezdjek bele+semmi anyagot nem találok hozzá+én nem tudok jól fogalmazni.


2018. szept. 29. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs könyved?


"Legfőbb politikai jelszava innentől kezdve a pax romana, azaz az általános béke lett. Egyeduralmát igyekezett leplezni, a köztársaság megmentőjének szerepében tetszelgett.


[link]


A wikin is sok infó van erről, de ha nem elég...


[link]


Ha a lustaság fájna, most nagyon rossz lenne neked.

2018. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!