Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan csinálnátok meg? Kezdő...

Hogyan csinálnátok meg? Kezdő vállalkozók, mezőgazdászok pénzbeli támogatása, de ha már belendül a vállalkozásuk, akkor visszafizessék a támogatást, amit kaptak. Pl. : mezőgazdasági gépekhez való pénztámogatás

Figyelt kérdés
A válallkozás órára kell készítenem egy házi dolgozatot. Azt mondta a tanár, hogy írjuk össze hogyan javítanám az állam helyzetét. Ki pipálta az, hogy válalkozók pénzbeli segítsége (ha belendül a vállalkozás, akkor azt fizessék vissza). Azt mondta ebből csináljunk kis előadást jegyre és azt kéne kitalálnom, hogy ezt hogyan kivitelezném hogy kezdenék hozzá. Ehhez viszont ötletem sincs. Azt mondta képzelhük el, hogy én vagyok a polgár mester, viszont én nem szeretnék az lenni, szóval ez nem segítet nekem. Ti hogy kezdenétek hozzá?

#házi feladat #vállalkozás #házi dolgozat #pénztámogatás #kezdő vállalkozók
2018. szept. 29. 18:12
 1/4 nemaRendőrség ***** válasza:
Kamatmentes jelzálog
2018. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ha tudjátok, akkor kicsit fejtsétek ki bővebben.
2018. szept. 30. 14:23
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:
A jelzálog vagy a kamatmentes szót nem ismered?
2018. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Paripa66. válasza:
Kérem azon pénzintézet nevét elérhetőségét ameik ad kamatmentes jelzálog hitelt,előre is kőszőnőm.
2019. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!