Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig c. Regényb...

Légy jó mindhalálig c. Regényben valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Van pár kérdés amiben nagyon megköszönném ha bárki segítene!

1.Mi a véleményed Török Jánosról?

2.Van Misinek igaz barátja, ha igen akkor ki(indoklással)?

3.Hogyan változik Misi jelleme a cselekmény során? Hasonlítsd össze azt a fiút aki a kollégiumba kerül azzal a fiúval aki elhagyja az iskolát, milyen változásokat tapasztalsz?

4.Leírnád a folyamatot hogy hogy változik Misi véleménye a kollégiumról? Hogyan lesz a lelkes diákból az iskolát elhagyó gyerek? Milyen megpróbáltatások érik a kalapja elvesztésétől egészen a tárgyalásig?

5.Csoportosítanád a szereplőket aszerint hogy kik segítették vagy ártottak neki?

Már csak ezek a kérdések vannak hátra a naplómból és napok óta rágódom rajtuk de nem mennek szóval életet mentene a segítség. Köszönöm előre is a választ!



2018. okt. 16. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olvastad a könyvet akkor ezek könnyű kérdések, hiszen minden ott van a könyvben.
2018. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő! Nyílván elolvastam a könyvet (már nyáron) és mint mondtam ezek a kérdések nem mentek, minden másra már kidolgoztam a választ. Ezért kértem segítséget
2018. okt. 16. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nyilván nem olvastad el a könyvet. Miért nem vagy legalább őszinte? Egyébként jót tenne neked, ha néha olvasnál, mert jobb lenne a helyesírásod is. A kérdésed és a hozzászólásod alapján úgy látom, hogy hírből sem ismered a központozást.

2018. okt. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. egy gigerli, aki ellopja a reskontót


2. Talán Gimesi, de nem tudom, mennyire lehet igaz barátnak nevezni


3. Az elején megszeppent kis veréb, a végén a világra megharagudott kis veréb


4. Elveszti a kalapját, megeszik a festékét, megharapja a kutya, letegezik, ellopják a reskontót, a tanárok meghurcolják.


5. Konkrétan senki sem segített vagy ártott neki szándékosan, észre sem vették.

2018. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!