Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » List three facts that support...

List three facts that support land conservation. Cite your sources. LIst three facts that support land management. Cite your sources. Segitetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amerikaban vagyok egy eves cserediak programon es ezt a hazit kaptuk, de nem igazan tudom leforditani/ertelmezni a kifejezeseket. Nem kell helyettem megcsinalni a feladatot csak segitsetek hogy kene rakeresnem, mit jelentenek pontosan. (Bocsi az ekezetek hianya miatt, csak itteni geprol irok es itt azok nincsenek) Elore is koszi a valaszokat! :)
2018. okt. 26. 19:58
 1/1 anonim válasza:

Land conservation concerns the flow of water resources across agricultural land (which can cause flooding and landslides) and the loss of soil sediment from agricultural land into rivers, lakes and reservoirs.


Land management is the process of managing the use and development of land resources.

2018. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!