Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Kizaru kérdése:

Nemzeti Közszolgálati Egyetem vagy Jogi Kar?

Figyelt kérdés
A következő a dilemmám. Jelenleg tiszhelyettes rendőrként dolgozom. Hogy tiszt lehessek beadnám levelező szakra a NKE-re de aki ott levelezőn végez kétséges, hogy kap beosztást valamikor is. Így ott áll egy tiszti diplomával ami sehova máshova nem jó és egy csomót szoptt érte. Ugyanakkor jogi végzettséggel szintén lehet rendőrtisztnek lenni elvileg, és azzal másfelé is el lehet helyezkedni ha évekig nincs beosztás. Hogy látjátok? Please csak olyanok írjanak akik átlátják ezt a dolgot. Köszi.
2018. nov. 9. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha büntetőjog területén maradnál ügyészhez, bíróhoz, büntetős ügyvédhez a jog a legjobb természetesen.
2018. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem sok rendőr évfolyamtársam volt a jogon....szerintem mindenképp jogra menj! Habár nem volt egyszerű a szolgálat után álmosan kókadozni előadásokon - levelező - szóval nehéz munka mellett de mindegyik lediplomázott!


Sok sikert!

2018. nov. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!