2018. nov. 23. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
7*7 = 49
2018. nov. 23. 10:02
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

(1/7)^2 = 1/49

(1)^2/(7)^2

1*1/7*7

2018. nov. 24. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 a feladatban -2 a kitevő.
2018. nov. 25. 09:29
 4/5 VikATanacsTalan válasza:
0%

Rég volt, amikor ilyen feladatokkal foglalkoztam, de kíváncsiságból átírtam:


1/7 * (-1) * (1/7) = -1/49

2018. nov. 30. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Hatványozas szabályai (7 osztály)


a^-b = 1/(a^b)


(1/7)^-2 = 1/[(1/7)^2] = 49

2018. nov. 30. 11:24