Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

A fiú és a lány a szupermárket üvegkirakatától 3m távolságra megy egymással szembe. A fiú sebessége 5km/h, a lányé 4km/h. Folytatás lent!?

Határozd meg a fiú sebességét a lányhoz viszonyítva, valamint a fiúnak a lány áltat az üvegkirakatban látott képe sebességét, a lányhoz viszonyítva!?

2018. nov. 27. 17:16  Privát üzenet  

A válasz

A fiú 1 km/h-val halad a lányhoz viszonyítva.

"a fiúnak a lány áltat az üvegkirakatban látott képe sebességét, a lányhoz viszonyítva!?"

Ezt nem értem, mit módosít az üvegkirakat? Az én értelmezésemben gyakorlatilag ugyanaz a kérdés, hogy a lányhoz képest mennyivel megy a fiú: 1 km/h-val.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. nov. 27. 17:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy lány aki velem együtt járt iskolába és egyszer össze vesztem vele beszélgetünk egymással Messengeren és arra kért hogy haggyam békén de én nagyon szeretem és hiányzik...
Megtért, keresztény párok, házaspárok! Ti hogyan jöttetek össze egymással?
Mennyire "meleges" az, ha két 17 éves fiú egymással táncol?
Egy ENTJ lány és egy INTJ fiú mekkora eséllyel jönne ki egymással hosszútávon, hogyan működne a párosuk, mennyire alkotnának jó csapatot?
Van egy lány, osztálytársam.13 évesek vagyunk. Minden nap nevetünk egymásra az iskolában is, meg délutánonként néha elmegyünk sétálni, meg irkálunk egymással, és elég sokszor...
Egy rendezvényen 5 fiú és 5 lány vesz részt. A pároknak hányféle összetétele lehetséges, ha mindenki táncol, és a lányok egymással, illetve a fiúk egymással nem táncolhatnak?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!