Biosz Projektmunka?

Figyelt kérdés

A Kiskunsági Nemzeti Parkról szeretnék csinálni egy projektet de nem tudom milyen szempontok alapján közelítsem meg.

Biztos hogy először is Ökológia szempontból de aztán hogyan tovább van bármi más ami elmondhatnék?



2018. dec. 31. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Írt Kalotás Zsolt a parkról egy könyvet. Sok hasznát vehetnéd.
2018. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálnám, hogy egy kis bevezetőt készítenék pl.: A Kiskunsági Nemzeti Park hazánk másodikként alapított nemzeti parkja, elhelyezkedés... Utána leírnám, hogy miként, hogyan alakult meg. Ezután következnének a tájról valók. Majd kiemelnék pár állatot, növényt és bemutatnám őket. A végére hagynám amit írtál és arra menne a hangsúly mert ebben a részben ki lehetne fejezni, hoggy ez egy csodálatos élővilággal rendelkező terület amit próbáljunk minél tovább megőrizni...+érdekességek/vagy ahogy írtad az elejére a további tartalommal pedig indokolnád

Remélem tudtam segíteni

2019. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Még kiváncsi lennék hogy Ökológián belül mit írjak róla?
2019. jan. 4. 03:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ökológia a környezettan más szóval. Fejsd ki szerintem, hogy pontosan milyen miért fontos az ott élőlényeknek, miért pótolhatatlan... stb.
2019. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!