Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 60%-ot matekból elérni nehéz...

60%-ot matekból elérni nehéz középszinten?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem nehéz, ha van érzéked hozzá. Én szinte végig kettes voltam gimiben és 3-as lett az érettségim.
2019. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

A tavalyi matekérettségi olyan könnyű volt, hogy szinte az egész középszintű csoport négyes ötös volt az érettségin matekból. :)

Legalábbis az én sulimban.

2019. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nézőpont kérdése, én aki 90+ %-osat írtam anno, szívesen mondanám, hogy egy aranyhal is megtudja írni 60%-ra, de aki végig szenvedte a négy évet matekból kettesekkel, és pl egy henger térfogatképletét is függvénytáblázatból kell kikeresnie, na neki azért az a 60% egyáltalán nem könnyű kihívás, de nem is lehetetten.
2019. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha lehet, akkor ajánlom, hogy tudd használni a négyjegyű függvénytáblázatot. Nekem a sárga jött be a legjobban, ha jól emlékszem (kémiából biztosan). Nekem nagyon sokat segített.
2019. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Aki 60%-ot nem tud elérni, az süllyedjen el szégyenében... Ott a számológép, ott a függvénytáblázat, minden feladatra benne van a megoldás.
2019. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nehéz.
2019. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden feladatra?
2019. jan. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!