Valaki segítene egyszerűen elmondani, hogyan számolunk százalékot?2019. jan. 3. 17:35
1/2 anonim válasza:
persze.
pl.
120-nak a 12 százalékát úgy kapot meg,hogy
megszorzod 0.12-vel.
2/2 anonim válasza:
Adott szám: X (ide bármilyen tetszőleges számot beírhatsz)
Kérdéses százalékok pl.:6% // 27% // 42% // 79% // 98%
X * 6/100 = X * 0,06
X * 27/100 = X * 0,27
X * 42/100 = X * 0,42
X * 79/100 = X * 0,79
X * 98/100 = X * 0,98