Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés
szaborobert nevű felhasználó kérdése:

Fehér Klára: Bezzeg az én időmben című könyv elemzését hol találom?

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni, hogy a "Bezzeg az én időmben" című könyv részletes tartalmát, elemzését hol találom? Már végig néztem minden oldalt, de az elemzést sehol sem találom . Linket megköszönném!

jan. 12. 18:07  Privát üzenet  

A válasz

Erre gondoltál?

[link]

# 1/2Időpont jan. 12. 18:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen ezt az oldalt már láttam, de ez kevés. Bővebb kéne:( Köszi a segítséget azét!

# 2/2Időpont jan. 12. 18:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakinek megvan ez a könyv? Pojják Klára angol érettségi feladatgyűjtemény
Valaki segítene nekem megoldani ezt a 4 matek feladatot a matematika feladatgyűjtemény I. -ből?
Pojják Klára : Angol érettségi feladatsor-gyűjtemény – Középszinten? Ez a könyv kellene holnapra, tehát nagyon fontos (esetleg ha valakinek fenn van a gépén akkor kérem segítsen)
Márta Klára Netszerelem (? ) című könyvét hol tudnám megvásárolni?
A Földrengések szigete c. Fehér Klára könyv miről szól?
Keresem "Bihari Klára: Hogyan jutott Taskó feleséghez? " című művét írásos dokumentumban?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!