Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Digitális technikábol segítséget kitől kérhetek?

OE gepeszmernok hallgatója vagyok, digitális technikából szeretnék segítséget, legjobb lenne a vizsgában való segítség , természetesen anyagi vonzattal. Ha esetleg lenne vakaki irjon ram .

Keress kérdéseket hasonló témákban: digitális technika, vizsga, Óbudai Egyetem, korrepetállás

jan. 17. 20:54  Privát üzenet  

A válasz
Azt remélem tudod, hogy ezért kib. az egyetemről...

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 17. 22:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kérhetném valakinek a segítségét a fizika házifeladat megoldásában? Totálisan összekavarodtam.
Kérhetek egy kis segítséget a vakáció a halott utcában c. regényben?
Kaphatok segítséget ebben a fizika feladatban? (Nem vagyok túl jó a fizikában, és még csak most nem rég kezdtem tanulni) Többi lent.
Segítséget kérek! Egy tömör kockát egyik lapjával párhuzamosan rétegekre szeletelünk. Hány metsző sík esetén lesz a keletkező testek együttes felszíne négyszerese a kocka felszínének?
Kérhetek egy kis segítséget a matek házimban?
Mikszáth: Új Zrínyiász c. regényének egy részletéhez való kérdésekhez kérhetnék egy kis segítséget?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!