Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Valaki sürgősen nem tudná nekem megoldani a Kontakt 2 Kontrollarbeit 7 A részét? Hiába próbálkoztam sajnos nem megy.

[link]

Keress kérdéseket hasonló témában: német

jan. 20. 11:16  Privát üzenet  

A válasz
Az egészet vagy csak egy bizonyos feladatot?:D

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 20. 11:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom kicsit pofátlan vagyok, de az egész kéne :D

# 2/3Időpont jan. 20. 11:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jaj, kivéve az ötös, mert az megvan a könyvben.

# 3/3Időpont jan. 20. 11:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Holnap írunk matekból egy dolgozatot, és nagy a valószínűsége, hogy egy ilyen feladat lesz benne, de sajnos nem nagyon értem. Nagyon örülnék, ha valaki segítene! (lehetőleg levezetésel! )?
Gázelegyek feladat megoldásában tudnátok segíteni? Az alábbi feladatot sajnos még részletes megoldókulccsal sem tudom értelmezni/elsajátítani. A feladat megértése, és további...
Nemsokára mikroökonómia vizsgám lesz és sajnos az ilyen típusú feladatok valahogy nem rögzültek be nekem, a jegyzeteim alapján pedig nem tudom megérteni a megoldásuk menetét....
Matekból jó valaki? Nem megy a valszám sajnos még. Kedvező/összes esetet teljesen értem de ezek a kártyások kifognak rajtam.
Sajnos nem tudok angolul. (Csak pár szót, de a nyelvtant nem). Gyerek házi feladatában segítség? Mikor használjuk a there is-t és mikor az it is-t?
Valaki eltudná magyarázni ezt az egyenletet? Sajnos nem értem.

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!