Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Aki nem iszik minden nap is...

Aki nem iszik minden nap is valhat alkoholistava?

Figyelt kérdés

es aki utalja az alkohol izet?


csak egy igen vagy nemes valaszt szeretnek



2019. jan. 20. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen egyszerű, hogy igen vagy nem. Én is utálom az alkohol ízét mégis szoktam inni ösdzejövetelek alkalmából, mert a hatását szeretem. Kétnaponta is ihat aki alkesz, nem a napi rendszerességem van a hangsúly. Vannak alkoholisták akik tényleg naponta isznak, de az az alkoholista aki nem tud meglenni X napnál tovább a pia nélkül, kifordul magából ha nem jut hozzá, elvonási tünetei vannak stb. Mivel a szakirodalom se tud egységes választa adni arra hol kezdődik az akoholizmus erre se lehet igen/nem választ adni.
2019. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak igen/nem lehet a válasz, akkor igen (persze nem ilyen egyszerű)
2019. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez milyen házifeladathoz kell?

Egyébként igen, lehet.

2019. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!