Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Homéroszi eposzok szereplőir...

A Homéroszi eposzok szereplőire lennék kíváncsi. Össze tudná valaki foglalni?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is hogy ki hogyan tartozik a történethez, kivel áll kapcsolatban

2019. febr. 5. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A csillapíthatatlan tudásszomjad miatt kérdezed, vagy csak a suliban b**ztál tanulni, mikor kellett volna, és most az utolsó pillanatban akarod behozni a lemaradásodat??
2019. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Beírod a gugliba hogy Odüsszeia meg Iliász és a wikipédia felsorolja a szereplőket.
2019. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
57%
Látom, páran az illemórát lógták el 😂
2019. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Legalább a neten magadtól bogarászd ki és ird össze

Ennyire lusta ne legyél mi lest veled az életben?

2019. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm... azt gondolom, hogy egy értelmes kérdést tettem fel, hasonló választ vártam. Nem, nem azért kérdeztem mert b...tam órán figyelni, és az összes létező oldalt megnéztem már, de nem tálaltam elég információt és nem voltak jól leírva a szereplők közötti kapcsolatok sem. És arra számítottam, hogy esetleg valaki tud olyan oldalt vagy könyvet, esetleg kútfőből is képes leírni azt ami érdekelt. De nagyra értékelem a fenti kedves szavakat.
2019. ápr. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!