Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írj fogalmazást a római...

Írj fogalmazást a római történelemről! Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Képzeld azt,hogy egy provinciában élő nem római kereskedő vagy.Feltétlenül térj ki a következőkre:consul,szenátus,köztársaság,császárság,hódítás,latin nyelv

Ez egy 5.osztályos házi feladat,de ha szégyen,ha nem,még nekünk,szülőknek is magas!Előre is köszönöm a segítséget!



2019. febr. 10. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Véleményem szerint ebből a 3 linkből össze lehet hozni egy kis történetet. Különösen a második érdekes, ahol az amforákról írnak mint a római kereskedelem csomagolóanyagáról.

Én vándorkereskedőként mutatnám be Rómát.

2019. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tuti nem vagy még szülő:) De mindegy is, remélem, sikerült:)
2019. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem sikerült valamit összehozni, mert ahogy elnézem a #1 választ, ahhoz még szülő sem kell, annyira egyértelmű és minden benne van.

Azt viszont nehezen hiszem, hogy egy szülő ne tudna egy ilyen fogalmazást összehozni. Tehát ha legközelebb ilyen kéréssel állsz elő, ne keverd bele a szülőket, vállald fel önmagad. :)

2019. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg szülő vagyok és világ életemben utáltam a történelmet,miért olyan hihetetlen,csak a gyereknek próbáltam segíteni,ennyi!
2019. febr. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!