Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Angol órára kell projektet készítenem de nem tudom mit írjak.

Figyelt kérdés

A cím: Making your house green.

Erröl mit lehet írni?


2019. febr. 20. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerttel, kertészkedéssel, szobanövényekkel kapcsolatos dolgokat.
2019. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, a green átvitt értelmű, környezetbarátot jelent. Szelektív szemétgyűjtés, hulladékcsökkentés, komposztálás, csomagolásmentes vásárlás, vegyszerek helyett természetes tisztítószerek, természetes lakásdekoráció, spórolás az energiával (fűtés, világítás, pl alacsonyabb hőmérséklet mellett jobban felöltözni, led lámpák, víztakarékosság, pl fürdés helyett zuhany.
2019. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem ide írni hogy a környezetröl kell írni.
2019. febr. 20. 17:30
 4/5 anonim válasza:
Levegőszennyezés:okai, te mit tennél az ügy érdekében pl.tömegközlekedés, hogyan tehetnénk a földet zöldebbé
2019. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó de én azt angolul nem tudom leírni :D
2019. febr. 20. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!