Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazas aminek a cime Ej,...

Fogalmazas aminek a cime Ej, raerunk arra meg?

Figyelt kérdés
Irj egy tanulsagos humoros hangvetelu fogalmazast az alabbi cimmel Ej raerunk arra meg

2019. ápr. 7. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Te sem vagy még 16! Jelentelek.
2019. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha belinkeled ezt a kérdést. Vicces, hogy a házi feladatot is mással csináltatod meg, és gondolom már rögtön holnapra kell, így most lefekvés előtt még kiadod hogy valamelyik csicska megírja neked, hiszen ráérsz arra még...
2019. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi de most mi van? Ezen az oldalon akárhányszor kiteszek egy kérdést ilyen válaszok jönnek förtelmes
2019. ápr. 7. 19:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Istenem nem erről van szó csak én rosszul fogalmazok itt próbálkozom vele egy órája és nem sikerül csak egy pár soros fogalmazást akartam köszi
2019. ápr. 7. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szedik be a fogalmazásokat, kérdezd meg a tanárt, hogy ugye, ráérek még? Erre ötöst kell, hogy adjon.
2019. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban felháborító, hogy másokkal akarod megcsinálni azt ami a te feladatot, és nem kapsz rögtön 10 verziót a kész háziból hogy csak válogatni kelljen.

Senki nem várja el, hogy könyvet írj meg bestseller legyen, csak hogy TE csináld meg, ami a TE feladatot. Ha 1 mondatot írsz, azt is te csináltad, de legalább megcsináltad.

2019. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó igazatok van csak most egy kicsit máshogy fog lenni az egész az órán ilyen ellenőrizők lesznek és fel kell olvasnom a fogalmazást
2019. ápr. 7. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lusta vagyok gondolkodni, tetszik érteni tanárnő? Tudja, egy kérdést is kiírtam a gyakorira, de senki sem akart rajtam segíteni. Pedig én csak egy szegény buta diák vagyok, aki nem tud fogalmazni. Remélem, kapok erre egy kettest. Mert ha nem kapok, anyukám nem fog nekem enni adni 3 hétig. Akkor pedig meghalok. Ugye nem akarja, hogy meghaljak??? Köszönöm a megértését. Üdvözlettel: Pistike.
2019. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szánalmas
2019. ápr. 8. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!