Mi legyen a projektmunka kiserlete? (biologia)

Figyelt kérdés

Van valakinek barmilyen otlete, a biologia projektmunk kapcsán?

A cukorbetegséget választottam, de kéne valami kísérlet jellegű dolgot csinalnom. Szivesen megcsinalok bármit, csak ötletem nincs, hogy maga a kísérlet mi legyen. Koszonom elore is mindenkinek!

Témát nem szeretnek valtoztatni mert csak a kísérletet kéne kitalalni. Minden más megvan. Koszonom:)


2019. ápr. 9. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is peojektmunkaztam anno (2 éve :D), a vernyomas volt a témám.


Szerintem a cukorbetegsegre tok jó kis kísérlet lenne, ha egy cukorbeteg emberrel dolgoznal együtt, és ugyanolyan ételeket esztek, majd mindkettőtök vercukorszintjet meg értitek utána. Lehetnek édesebb gyümölcsök, zöldségek, sós nasik, édes nasik, fagyi vs diabetikus fagyi, ugyanúgy csokival. Üdítők, kávé cukorral vs edesitoszerrel. Stb stb. Akár reggel este vercukormeres.

Ebbol le lehet vonni kovetkezteteseket, kicsit rizsazn, és csókolom.


Melyik egyetem/kar a cél? :)

2019. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!