Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az alábbi szerelmes levelet...

Az alábbi szerelmes levelet kéne lefordítani a mai fiatalok nyelvére. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Mélyen tisztelt kisasszony!

Ma láttam kiskegyedet először, s még mostan is reszketek az elragadtatástól. Érzem, életem fölött perdül a koczka! Attól függ boldogságom és jövőm, hogyan fogadja Nagysád az én legtisztább hódolattal sugallt közeledésemet. Ezért engedje meg,hogy átlépve a földi boldogság küszöbét, Önnel megismerkedhessek, s piciny lába elé tehessem mély hódolatomat



2019. ápr. 9. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Napjainkban több stílusregiszter is létezik a fiatalok körében.


"Kedves Zsuzsi!

Amióta láttalak, azóta te jársz az eszemben. Így még sosem éreztem lány iránt, nagyon boldog lennék, ha közelebbről is megismerkedhetnénk. Örülnék, ha eljönnél velem randizni."


"Szia,

nagyon bejövős vagy, nem tudlak kiverni a fejemből, van kedved ismerkedni esetleg? jelölj be face-en, ha igen."


"Teccő, gecc. Járunk? Legyél má ötkor a szökőkútnál. Csá."

2019. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma láttalak először és nem tudtalak kiverni a fejemből. Szeretnélek közelebbről is megismerni, ha szabad.

2019. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

HE!


Kő kóla?

2019. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi #1 és #2 , annyi , hogy nekem az egészet lekéne fordítani mondatonként
2019. ápr. 9. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Dugni akarok.

2019. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mióta ma először megláttalak, képtelen vagyok másra gondolni. Mintha megfordult volna velem a világ. Egészen biztosan belebolondulok, ha nem találkozunk újra. Kérlek adj egy esélyt, hogy megismerhesselek!

2019. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!