Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol tudok keresni BH-t (bírósá...

Akoos kérdése:

Hol tudok keresni BH-t (bírósági határozatot) meghatározott tárgykörben?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy a jogtárban, mert ott nem találtam normálisat, ami leírja a történeti tényállást és az ítéletet is. Közvetett tettesség, részesség és felbujtás témaköréből kellene nekem 1-1 BH. Légyszi segítsetek, küldjetek linket, mert szétvet az ideg. 2 órája keresgélek.

2019. ápr. 9. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A birosag.hu oldalat felejtsd el, nagyon hianyos. A dontvenytarban tudsz teljes BH-t olvasni. Azonban elo kell fizetni ra, en most szakvizsgazom fel evi elofizetes 19.990.
2019. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor megnyugodtam, hogy nem én vagyok a hülye, hogy nem találok normálisat. Egy házi feladat miatt nem fogok előfizetni XD
2019. ápr. 10. 07:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, a birosag.hu az elég béna. Viszont a legtöbb könyvtár gépein a legtöbb adatbázis elérhető. Ezeket akár egy olvasójegyel is lehet használni, ami már nem húszezer forint félévre.
2019. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet, koszi
2019. ápr. 12. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!