Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan lehetne ezt ábrázolni?...

Hogyan lehetne ezt ábrázolni? Bárkinek bármilyen ötlet?

Figyelt kérdés

Imagine that you are a seller of a product, of which consumers distingush two different attributes. You are about to enter the market and you conduct market research to best position your product along the two attributes. Please graphically simulate an address model where the outcome of your market research exhibits localised competition.


Én vagyok a termék eladója. A terméknek 2 féle jellemzője van.Be akarok lépni a piacra és piackutatást végzek. Grafikusan szimulálni kell egy "address model"-t,ahol a piackutatás eredménye lokalizált versenyt mutat.


2019. ápr. 27. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Feltettél egy kérdést angolul. Ha én hollandul válaszolok az jó lesz?
2019. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!