Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fizikával kapcsolatban nem...

Fizikával kapcsolatban nem értek egy feladatot. 3kg -3fokos jéggel 1500 KJ hőt közlünk. A) Hány fokos víz lesz belőle? B) Hány perc alatt zajlik le a fenti folyamat, ha a melegítő eszköz teljesítménye 2500 W?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem csodálkozom rajta testvérem, hogy nem érted! Én sem, és már akkor sem értettem, pedig nem ma volt, hogy mi szükségem lenne ezt tudni. Megnyugtatlak. Semmi.
2019. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általános intelligencia, testvér.
2019. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló. Én az első vagyok. Vezesd le. Kérlek. Mert ez nem általános intelligencia. Testvér. Az az, hogy meg tudod mondani, hogy ki írta a Nemzeti Dalt. Szerintem. Például
2019. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen definíció alapján nevezhető intelligenciának egy adat ismerete, de oké.


Amúgy annyit segítek, hogy kellhet hozzá három adat:

Jég fajhő

Jég olvadáshő

Víz fajhő

2019. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* Testvér.
2019. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!