Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Most volt matek érettségi és...

Most volt matek érettségi és úgyérzem elszúrtam. Ha nem megy a matek milyen egyetemi szak állna nekem jól?

Figyelt kérdés
A természettudományokhoz (pl biosz) jól értek, és szeretem is. Az infó is jól megy, de ez a matek szörnyű volt, nem hiszem hogy felfognak venni arra a szakra amit elsőnek jelöltem, a 3. (gépészmérnök) meg nem igazán érdekel... mihez kezdjek most? 2.-ra írtam meg a matek érettségit és szar lett..
2019. máj. 7. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked valami humán szak kell akkor, vagy művészeti, ha értesz hozzá.
2019. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
arra gondoltam elmegyek az eltére kémia szakra.
2019. máj. 7. 12:27
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Inkább menj egy operátornak. Az való neked. Gépészménök? Viccelsz? első nap páros lábbal rúgnak ki...
2019. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon sok mindent tudsz rólam:D elrontottam az emeltet, és egyből páros lábbal rugnának ki gépészmérnökiről? aha biztos
2019. máj. 7. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha nincs meg a 60% akkor nem jár a többlet pont (+50) sem.

Humán irányba ne menj, mert engem mérnökként a "felfognak venni" is zavar helyesírásilag. Na meg a fogalmazáskészségről ne is beszéljünk...


Mellesleg az emelt matek az meg kispista ahhoz képest, amilyen matekot elvárnak mérnökin vagy infón első félévben. Ha nem tudod, mi fán terem a kalkulus, beiratkozni is kár elmenned, ha egyáltalán felvesznek valahova. Mondjuk most Mucsuraröcsögén csak 280 a felvételi pont, oda elég még a 70% érettségi duplázással felvételi tárgyanként.

2019. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha ilyen rossz matekot írtál akkor év közben sem virítottál.

Te azt hiszed biológia szakon nincs matek? Hát nagyon tévedsz.


Lineáris algebra elemei I.

Lineáris algebra elemei II.

Leslie-féle populációdinamikai modell

Sorozatok

Függvények

Derivált

Függvényvizsgálat

Kombinatorika

Valószínűségszámítás I.

Valószínűségszámítás II.


Továbbá minden héten házi feladat és 2 ZH is van.


Neked szerintem felejtős az egyetem, nézz valami OKJ-s képzést

2019. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kémia szaknál szintén van matek és még durvább dolgok.
2019. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy van, hogy most te kitalálod, hogy hova mész, ha nem biológia, akkor gépészmérnöki, vagy kémiai.

A jelentkezésnél van egy rangsor és ahova felvesznek oda mész, vagy sehova.

2019. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

b+ páran olyan okosak vagytok komolyan. okj az a ny@d p icsája. nem virítottam év közben? ezt honnan veszed?

a 60% meglesz az biztos, de az nekem nem elég jó, 85%-ot akartam minimum. amúgy meg 45%-tól adják meg a +50 pontot, látszik hogy mennyire nem kapizsgálod az egészet.

sok hülye ezen az oldalon istenem..

2019. máj. 11. 11:59
 10/11 A kérdező kommentje:
a fogalmazáskészségről meg annyit hogy feldúlt állapotban voltam, és egyáltalán nem érdekelt hogyan fogalmazom meg a kérdést. pattanásos csúnya h.lyegyerek ne itt éld ki a hajlamaidat.
2019. máj. 11. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!