Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házi feladatban kéne segítség!...

Házi feladatban kéne segítség! Olvasd el a lenti szöveget! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
El kellett olvasni Sánta Fetenc-től a Téli Virágzás címü szöveget és anbol van a házi! “Képzeld el magad a madár helyébe és írj egy 10 soros monológot!” Ez a felhívószöveg! Valaki írna nekem egy kb. 10 mondatosat? (Nekem annyi kellene a fuzetbe :p)

2019. máj. 7. 17:40
 1/2 anonim válasza:
72%

Azért jársz iskolába hogy tanulj. Mit gondolsz lesz bárki is aki helyetted ezt megcsinálja?

"Annyi kellene nekem a füzetbe"

Ha tényleg annyira kell akkor, le lépsz a rohadt netről, le ülsz a fenekedre és megírod.

2019. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

" Valaki írna nekem egy kb. 10 mondatosat?"


Te pedig bemásolod a füzetedbe? Gratulálok, elég naív lélek vagy.

A saját gyermekemnek se írnám meg, mert azzal nem segítenék neki, sőt.


Kattanj le a netról, mert itt senki nem fogja helyetted megírni.

Ha elolvastad, akkor meg is tudod írni.

Ha pedig még nem olvastad, akkor sem probléma, mert az alábbi linken, 5 oldalt, csak el tudsz olvasni és 10 sor össze tudsz hozni, tehát:

[link]

2019. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!