Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Valaki tud segíteni...

SOS! Valaki tud segíteni megoldani ezt a 2 oldal feladatot? (angol) Nagyon szórít az idő!

Figyelt kérdés

Ma délután 4-ig kéne elküldenem a tanáromnak ezt a két oldalt, de nem tudom megoldani. Meg nincs is rá időm

Az volt a feladat hogy meg kell csinálni az 5. leckét a Mf-be. Mivel semmit sem csináltunk meg így az egészet feladta, hogy csináljuk meg! Jegyet fogunk rá kapni, és még 3oldal hátra van.

Összesen 11 oldalt kaptunk és volt rá 1 hetünk. De én a május elején elutaztam és három napja érkeztünk haza, így csak három napja csinálom.

Emailbe elküldte nekünk a tanár hogy mit kell csinálni, majd én is elküldöm.

Szóval valaki aki tud angolul az lecci segítsen!! Nálunk senki nem tud csak németül, csak anya angolos de ő majd 6/7 fele jön haza!



2019. máj. 13. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ömm.... Az emailes képet ( nem kép de mindegy) nem engedi feltölteni ide szóval lefotózom a Mf-t
2019. máj. 13. 14:47
 2/4 A kérdező kommentje:
2019. máj. 13. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt pont meg lehet oldani egy óra alatt. Nincs rá időd? Mégis mire van, ha nem tanulásra?
2019. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közbe el mezdtem megcsinálni, de el kellet mennem Fizióterápiára
2019. máj. 13. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!