Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy telt a legutolsó bulitok...

Hogy telt a legutolsó bulitok ahol voltatok?

Figyelt kérdés

Angolból kaptunk egy feladatot, hogy a legutolsó bulinkról írjunk egy fogalmazást, viszont nekem még nem volt alkalmam elmenni ilyen helyre, (egyedül csak egy esküvő utáni cuccon voltam, de kb. 7-8 éves lehettem, és semmire nem emlékszem már belőle).

Szeretnék mások történeteiből összerakni egy hihető történetet. (Angolra majd én lefordítom)

Segítetek?



2019. máj. 19. 15:43
 1/1 anonim válasza:

Hello, remélem valamit valahogy ki tudsz venni, átfogalmazni és hasznosítani.


Legutóbb goa partyn voltam sződligeten. Ez az idei első open air rendezvények között van, ahova az ország minden pontjáról érkeznek bulizni vágyó emberek. Már több, mint két hete megvettem a jegyem és jól kipihentem magam, hogy a lehető legjobban telhessen ez a hétvége.

Amint végeztünk az iskolába pénteken célom rögvest a vonatállomásra vezetett, ahol barátaimmal találkoztam. Egy órás utazásunk végéhez érve már mindenki jó hangulatban volt.

Odaérve gyorsan feltérképeztük a helyet és már mentünk is táncolni, egészen hajnalig, amikor új barátainkkal lementünk a Duna partra. Pár órás beszélgetés közben megnéztük a napfelkeltét, ami a jó időjárásnak és társaságnak köszönhetően csodálatos volt.

Magyar és külföldi előadók egyaránt felléptek, így rövidesen újra a tánctéren találtuk magunkat, ezzel maximálisan kihasználva a kikapcsolódásra szánt időnket.

Összességiben nagyon jól éreztem magam. A gyönyörű díszek között mindenki mosolygott és élvezte a dallamokat.

2019. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!