Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Hogy telt a legutolsó bulitok ahol voltatok?

Angolból kaptunk egy feladatot, hogy a legutolsó bulinkról írjunk egy fogalmazást, viszont nekem még nem volt alkalmam elmenni ilyen helyre, (egyedül csak egy esküvő utáni cuccon voltam, de kb. 7-8 éves lehettem, és semmire nem emlékszem már belőle).

Szeretnék mások történeteiből összerakni egy hihető történetet. (Angolra majd én lefordítom)

Segítetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: buli, angol, házi feladat, fogalmazás, élmény

máj. 19. 15:43  Privát üzenet  

A válasz

Hello, remélem valamit valahogy ki tudsz venni, átfogalmazni és hasznosítani.

Legutóbb goa partyn voltam sződligeten. Ez az idei első open air rendezvények között van, ahova az ország minden pontjáról érkeznek bulizni vágyó emberek. Már több, mint két hete megvettem a jegyem és jól kipihentem magam, hogy a lehető legjobban telhessen ez a hétvége.

Amint végeztünk az iskolába pénteken célom rögvest a vonatállomásra vezetett, ahol barátaimmal találkoztam. Egy órás utazásunk végéhez érve már mindenki jó hangulatban volt.

Odaérve gyorsan feltérképeztük a helyet és már mentünk is táncolni, egészen hajnalig, amikor új barátainkkal lementünk a Duna partra. Pár órás beszélgetés közben megnéztük a napfelkeltét, ami a jó időjárásnak és társaságnak köszönhetően csodálatos volt.

Magyar és külföldi előadók egyaránt felléptek, így rövidesen újra a tánctéren találtuk magunkat, ezzel maximálisan kihasználva a kikapcsolódásra szánt időnket.

Összességiben nagyon jól éreztem magam. A gyönyörű díszek között mindenki mosolygott és élvezte a dallamokat.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 19. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A növényi sejtben mi a szerepe a sejtnedvel telt üregnek és a zárványoknak?
Mennyi idő telt el a földi élet kialakulása óta?
Hogyan telt Nagy Károly egy napja?
Fizika.10 m magasból szabadon esik egy 0,4 kg tömegű golyó. A talajjal történő ütközés után 4 m magasságig emelkedik. A golyó elengedésétől a második ütközésig 3,6 s telt el. A levezetés kellene?
A 6 cm átmérőjű parafagolyót egy rugóval vízzel telt edény fenekéhez rögzítjük. Mekkora a rugó megnyúlása? (D=22,1 N/m)?
Két évszám, franciaországi esemény, mindkettő április 22,1700 és 1900 között. A két esemény között 4382 nap telt el, az első évszám számjegyeinek összege 23. Melyik ez a két évszám?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!